انگلیس تردد خطوط هواپیمایی بر فراز بلاروس را متوقف کرد

لندن – ایرنا – دولت انگلیس تردد خطوط هواپیمایی این کشور بر فراز بلاروس را متوقف و مجوز فعالیت خطوط این کشور موسوم به بلاویا را تعلیق کرد. این تصمیم یک روز پس آن صورت می‌گیرد که دولت بلاروس یک فروند هواپیمای مسافربری را در مینسک مجبور به فرود کرد.

یاتا: صنعت هواپیمایی جهان پس از همه گیری کوچک خواهد شد

تهران – ایرنا – بیلی والش رئیس نهاد جهانی ناظر بر شرکت های هواپیمایی جهان، پیش بینی کرد که این صنعت در پی بیرون آمدن از بحران همه گیری، کوچک تر و محتاط تر شود و همچنین تلاش این بخش را برای گسترش از طریق خرید دارایی های شرکت های دیگر، بعید دانست.

مدیریت حمل و نقل عمومی تهران بدون کمک دولت امکان پذیر نیست

تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مدیریت سیستم حمل و نقل عمومی بدون کمک دولت امکان پذیر نیست و طی ۳۰ سال گذشته دولت ها ۷۵ درصد پول یک دستگاه اتوبوس و ۱۰۰ درصد هزینه واگن مترو را یارانه می دادند.

کارکنان مترو در اولویت واکسیناسیون قرار گیرند

نایب رییس هیات مدیر ه و مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، گفت: در شرایط فعلی مهم ترین دغدغه های ما در باره وضعیت سلامت کارکنان متروی تهران در اولویت قرار گرفتن واکسیناسیون پرسنل است.

تسهیل دسترسی شهروندان در شمال و شمال غرب پایتخت به مترو

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت:‌ همزمان با بهره برداری از ایستگاه های مرزداران در خط ۶ مترو سرفاصله حرکت قطارها در نیمه غربی این خط از ۳۵دقیقه به ۲۰ دقیقه کاهش یافت.